Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277690

Süsteemiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Süsteemiadministraatori Igapäevasteks tegevusteks on IT infrastruktuuri teenuste tõrgeteta töö tagamine, süsteemide hooldus, haldus ja administreerimine. Samuti ka suhtlemine siseklientidega ning koostööpartneritega.

Tööülesanded

  • Microsofti serveripoolsete infosüsteemide installeerimine, haldamine, administreerimine ja hooldamine.
  • Microsoft SQL serveri haldamine, administreerimine ja hooldamine
  • Microsoft Hyper-V virtualiseerimisplatvormi haldamine, administreerimine ja hooldamine.
  • Eesti Posti tugisüsteemide Windows Server alusoperatsioonide administreerimine
  • Teise taseme toe pakkumine IT kasutajatoele

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Inglise keele oskus heal tasemel
  • Vähemalt 3 aastane kogemus IT süsteemide administreerimisel
  • Väga head teadmised Microsoft lahendustest
  • Meeskondlik, mõtlev, planeeriv ja orienteeruv suurtes infosüsteemides

Kasuks tuleb
  • Linux operatsioonisüsteemide halduskogemus
  • VB skriptimise või Power Shell skriptimise oskus
  • MCP, MCTS või MCITP sertifikaat

Ettevõte pakub

  • väljakutset pakkuvat ja huvitavat tööd
  • täiendkoolitusi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda
  • professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
  • väga häid sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#277690