Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199055

Süsteemiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks on osalemine uue süsteemi juurutusprotsessis ning selle süsteemi andmebaasi- ja rakenduskihi hilisem administreerimine.

Ootused kandidaadile

Töö on Sulle sobiv, kui

  • Sul on vähemalt 4-aastane töökogemus IT valdkonnas
  • omad kõrgharidust või soovid seda lähitulevikus omandada
  • suudad väga heal tasemel administreerida Oracle andmebaase
  • oled administreerinud Linux ja Windows operatsioonisüsteeme
  • oled initsiatiivikas, hea suhtleja ja koostööle orienteeritud
  • suudad panustada tulemuslikult ka pingelises olukorras
  • valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt

Kasuks tuleb:
  • tehniliste projektide juhtimise või nendes aktiivse osalemise kogemus
  • klasterlahenduste haldamise kogemus
  • töökogemus suure organisatsiooni IT üksuses

  • inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suuremate IT projektidega
  • võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri hooldusmeeskonnas ning rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse
  • suurettevõtte hüvesid, kindlat ja vaheldusrikast tööd stabiilses äris
  • koostööd paljude ala tipptegijatega, tasemel koolitusi
  • paindlikku töögraafikut
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Tööpakkumise number
#199055