Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54136

Süsteemiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Windows 2003 serverite ja Active Directory’l baseeruva domeeni haldamine
  • Linuxi serverite administreerimine
  • Arvutivõrgu, Intraneti ja e-posti kasutajate haldamine
  • Arvutivõrgu turvalisuse tagamine
  • Telefoninumbrite ja asutusesisese telefonivõrgu haldamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrghariduse olemasolu või selle omandamine
  • Enamlevinud serverioperatsioonisüsteemide (Windows NT, Windows 2003, Linux) hea tundmine
  • Enamlevinud serverirakenduste (veebiserver, e-posti server, FTP server, proxy-server, tulemüürid) hea tundmine
  • Microsoft Exchange Server 2003 põhitõdede tundmine
  • Eesti ja inglise keele väga hea oskus nii kõnes kui kirjas
  • Eelnev töökogemus kohtvõrkude ja serverite haldamise alal
  • Kasuks tuleb Sysprep'i ja Ghost'i kasutamise oskus Windows 2000 ja XP juurutamiseks tööjaamadesse

Ettevõte pakub

  • pikaajalist koostööd arenevas hariduskontsernis
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • aktiivset ja tegusat kollektiivi
  • häid tingimusi tervisespordiga tegelemiseks

Tööpakkumise number
#54136