Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84262

Tööpakkumise number

84262

Töö kirjeldus

Stora Enso mitme divisjoni Active directory haldamine; DNS, WINS ja teiste baasteenuste toimimise tagamine ja infrastruktuuri süsteemide arendamine

Nõudmised kandidaadile

  • Windows Server 2003 ja AD ekspert tasemel tundmine
  • mitmeaastane töökogemus lai- ja kohtvõrkude administreerimises
  • hea eesti ja inglise keele oskus
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • valmidus reisimiseks

Kasuks tuleb vene ja soome keele oskus.

Tublile kandidaadile pakume vastutusrikast ametikohta ja suurepäraseid võimalusi isiklikuks arenguks. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Meie motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on:

  • hea töötasu ja preemiasüsteem
  • suvepäevad, jõulupeod jm üritused töötajatele ja pereliikmetele
  • peretoetused
  • perioodilised tervisekontrollid
  • täiendav kindlustus kõigile töötajatele

Lisainfo

  • Üllar Närep, tel 513 7340
  • Vallo Jürgens, tel 5124797

TÖÖ ASUKOHAKS ON STORA ENSO PÄRNU PIIRKONNA ÜKS KAHEST TOOTMISÜKSUSEST.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2006
Kuulutus sisestati:
6. november 2006

Stora Enso Timber on rahvusvaheline puidutööstusettevõte, mis pakub kliendikeskseid lahendusi ehitus-, puidu- ja mööblitööstustele ning puidutoodete kaubandusele kogu maailmas. Stora Enso Timberi tootmisüksused Eestis on Imavere, Näpi, Sauga ja Paikuse saeveskid ning Viljandi Liimpuit. Stora Enso Mets varustab Stora Enso Timberi tootmisüksusi palgimaterjaliga ning ettevõtte tselluloosi- ja paberitehaseid paberipuu ja puiduhakkega. Puumerkki on Stora Enso Timberi Baltikumis valmistatud toodangu ainuvolitatud müügi- ning jaotuskanal. Töötajate arv kokku on ligi 1000.