Värsked tööpakkumised

Süsteemiadministraator (EDHS)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210117

Tööpakkumise number

210117

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks on osalemine uue elektroonse dokumendihalduse süsteemi juurutusprotsessis ning selle süsteemi andmebaasi- ja rakenduskihi hilisem administreerimine.

Nõudmised kandidaadile

Töö on Sulle sobiv, kui:
• Sul on vähemalt 4-aastane töökogemus IT valdkonnas
• omad kõrgharidust või soovid seda lähitulevikus omandada
• suudad heal tasemel administreerida Oracle andmebaase
• tunned end kindlalt Linuxi operatsioonisüsteemide ja Java rakendusserverite (Tomcat, Weblogic, O4J) halduses
• oled initsiatiivikas, hea suhtleja ja koostööle orienteeritud
• suudad panustada tulemuslikult ka pingelises olukorras
• valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt

Kasuks tuleb:
• tehniliste projektide juhtimise või nendes aktiivse osalemise kogemus
• klasterlahenduste haldamise kogemus
• töökogemus suure organisatsiooni IT üksuses

• inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suuremate IT projektidega
• võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri hooldusmeeskonnas ning rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse
• suurettevõtte hüvesid, kindlat ja vaheldusrikast tööd stabiilses äris
• koostööd paljude ala tipptegijatega, tasemel koolitusi
• paindlikku töögraafikut
• sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2010
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT hooldusosakond kuulub Eesti Energia peakontori koosseisu ja tema eesmärgiks on tagada grupi ligi 20 ettevõtte IT süsteemide tõrgeteta töö. 54 oma ala tõelist professionaali hooldavad keerukaid ja kiirelt arenevaid süsteeme, mis peavad töötama igal ajahetkel. IT hooldusosakond vastutab samuti koht- ja laivõrgu ning töökohtade IT halduse eest.