Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154567

Süsteemi ja andmebaaside administraator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Linux ja Windows serverite hooldus ja monitooring nii eestis kui USAs

  • MySQL serverite monitooring, administreerimine, optimeerimine ja backup

  • Serverite monitooringu skriptide haldamine/arendamine keskkondadele WhatsUp ja Cacti

  • Osalemine ASP (Application Service Provider) arvutipargi ja võrgu arendamises

  • Suhtlemine USA poolse hooldusosakonnaga

Ootused kandidaadile

  • Operatsioonisüsteemide Linux ja Windows tundmine eksperdi tasemel

  • MySQL serverite hingeelu, eriti replikatsiooni tundmine

  • Kogemus ja teadmised arvutivõrkudest, võrguseadmetest ja nende haldamisest

  • Vähemalt ühe skriptikeele (perl, bash, javascript vms) valdamine

  • Kasuks tuleb C/C++ keele tundmine

  • Oskus patchida Linuxi programme, neid buildida ning valmistada repositooriumeid erinevatele Linuxi distributsioonidele

  • Kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse

  • Oskus töötada meeskonnanaliikmena

  • Hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • Head meeskonda

  • Head ja rahvusvahelist töökeskkonda

  • Paindlikku töögraafikut

  • Head palka

  • Võimalust välislähetusteks USA-sse

  • Häid koolitusvõimalusi

  • Huvitavaid ühisüritusi ja sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#154567

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2008

Raintree Estonia OÜ on 2002.a asutatud tarkvaraettevõte, mis on keskendunud meditsiini- ja ravikindlustusalase tarkvara tootmisele. Meie koostööpartner on USA-s asuv Raintree Systems Inc. Meie toodangul on üle 14 000 litsentseeritud kasutaja 47-s osariigis. Raintree esmaklassiline reputatsioon põhineb meie korduvalt tõestatud oskusel kohaneda klientide kõige keerulisemate nõudmistega. Meie klientuur on oma olemuselt mitmepalgeline: alates perearstipraksisest lõpetades suurte haiglakettidega. Füsioteraapia suunal oleme saavutanud turuliidri positsiooni USAs.

Vaata rohkem