Värsked tööpakkumised

Süsteemi administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149385

Tööpakkumise number

149385

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda süsteemi administraatorit, kelle põhilisteks ülesanneteks on IT-alase töö juhtimine ning koordineerimine, osalemine erinevate süsteemide ja tehnoloogiate juurutamisel ja arendamisel ning kasutajatoe pakkumine kaastöötajatele.

Nõudmised kandidaadile

• IT-alane haridus ning eelnev töökogemus süsteemi administraatorina;
• inglise ja soovitavalt ka vene keele oskus;
• valmisolek iseseisvaks tööks;
• hea suhtlemisoskus ja teenindusele orienteeritus;
• analüüsivõime IT-alaste probleemide lahendamisel.

Sobivale kandidaadile pakume väga head töötasu, mobiilikulude hüvitamist ning sõiduauto kompensatsiooni! Kindlasti ka väga häid töötingimusi (oma kabinet).

Ees ootab huvitav ja võimalusterohke töö, eneseteostuse- ja arenguvõimalused ning rohkelt rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2008
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2008

ISSi (Integrated Service Solutions) näol on tegu 1901. aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku 50 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 7,5 miljardi euro ja kus töötab üle 410 000 inimese. ISS Eesti AS on enam kui 10 aastase kogemusega Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab üle 1500 inimese.