Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153485

Süsteemi administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma kiire arenguga ja laienemisega otsime enda innovatiivsesse meeskonda töökat süsteemi administraatorit. Sinu tööks saab arvutipargi ja - võrgu planeerimine ja hooldus. Vajalike oskuste suurenedes osaled kogu serveripargi (ca 20 serverit) haldus-, hooldus- ja arendustöös.
Eeldame kandidaadilt varasemat töökogemust IT kasutajatoena, võrgu või serveri administraatorina, arvutispetsialistina vms. Vaba ja meeldiv suhtlusoskus kasutajate nõustamisel tuleb samuti kasuks.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui:
*Sul on IT alane haridus (võib olla omandamisel). Erialase hariduse puudumise kompenseerib vastav töökogemus ja -tahe.
*oled hästi kursis Linux-i operatsioonisüsteemi ja arvutipargi tööpõhimõtetega
*suudad loogiliselt mõelda

Ettevõte pakub

Vastutasuks hea töö eest pakume:
*mitmekülgseid arenguvõimalusi pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
*võimalust töötada kiirelt arenevas veebiäris
*head seltskonda
*paindlikke töötingimusi ja tööle väärilist tasu

Lisainfo

Sobiva kandidaadiga oleme valmis tingimustes läbirääkima. Kui Sinu sooviks on areneda oma ala professionaaliks, siis TULE JA KANDIDEERI!

Tööpakkumise number
#153485

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
27. mai 2008

CV Keskuse kliendiks on E-Finance OÜ, kes pakub programmeerimisteenust edukatele veebiteenuste ettevõtetele Eestis ja väljaspool. Meie hallata ja arendada on Eesti tuntuim oksjoniportaal www.osta.ee ja kinnisvaraportaai KV.EE. Samuti Leedu populaarseimad kuulutuste - ja kinnisvaraportaalid www.skelbiu.lt; www.aruodas.lt ja www.edomus.lt.
Seoses uute veebilahenduste väljatöötamisega ja pideva arendustegevusega vajame oma meeskonda täiendavalt aktiivset, andekat ja tulemusele orienteeritud süsteemi administraatorit.

Vaata rohkem