Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57940

Süsteemi administraator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesennete hulka kuulub serveri (Linux) hooldamine ja IT vahendite korrashoid. Ametijuhendi leiate aadressilt www.tabasalu.edu.ee/dokumendid

Ootused kandidaadile

Erialane haridus või selle omandamine.

Ettevõte pakub

arengu- ja koolitusvõimalusi
kaasaegseid töötingimusi
meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Tallinna "äärelinnas" Harku vallas asuv Tabasalu Ühisgümnaasium kutsub oma meeskonda süsteemiadministraatorit. Loodame, et olete rõõmsameelne, õpihimuline ja teotahteline. Teid ootavad head kolleegid ja ilus koolimaja.

Tööpakkumise number
#57940