Värsked tööpakkumised

Sushikokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48098

Tööpakkumise number

48098

Töö kirjeldus

Sushikokk. Sushi a la carte ettevalmistamine. Ettevalmistused sushile, serveerimine ja kaunistamine

Nõudmised kandidaadile

Otsime noormeest, kellel on ambitsioonid koka erialal; kes on pühendunud kokandusele ja tahab õppida alati juurde. Kes on kiire, puhas ja ei karda väljakutseid. Kellele raha ei ole kõige määravam faktor. Kes on kreatiivne, kes tahab ja suudab töötada kõrgkvaliteedi tasemel ning ka individuaalselt.

Oleme stabiilne ning usaldusväärne firma, kus austatakse personalivahelisi suhteid ja kus on kaasaegsed töötingimused. Peale sushi valmistamise pakume üldkoolitust kulinaarias tugeva
meeskonna juures. Võimalus arendada koka kärjaari.
Palk on selline nagu oled seda väärt.

Lisainfo

Töö on vahetustega .
TÖÖKOGEMUS SUSHI ERIALAL EI OLE OLULINE.
Koka kogemus peab olema vähemalt 1-2 aastat. Sushi väljaõpetamine toimub vanema sushimeistri käe all 4 nädalat.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. august 2005
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2005
Brutopalk:
Alates 7000 EEK kuus

Toitlustus- ning meelelahutusettevõte Tallinnas