Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344127

SUSHIKOKK ja TEENINDAJAD

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie tulevase SUSHIKOKA peamisteks ülesanneteks on menüüs olevate toitude kõrgekvaliteediline valmistamine standartile vastavalt ning köögi korrashoid
ja sellega kaasnevad toimetused.

Meie TEENINDAJATE peamisteks ülesanneteks on klientide kõrgetasemeline teenindamine lauast, jookide valmistamine, baari ja saali korrashoid.

Ootused kandidaadile

SUSHIKOKAL ning TEENINDAJATEL peab olema eelnev kogemus toitlustusvaldkonnas ning läbitud hügieenikoolitus. Ootame kandidaatidelt head eesti, vene ja
inglise keele oskust. Mõlemal ametikohal on nõutud täpsus ja ausus ning otseloomulikult sära silmades ja hea meeskonnatöö oskus!

Pakume omalt poolt väljaõpet SUSHIKOKALE, kui puuduvad teadmised Jaapani köögist.
Samuti nii kokale kui ka teenindajatele stabiilset töökohta ja motiveerivat töötasu; firmasiseseid soodustusi ja mõnusat meeskonda.

Lisainfo

Küsimuste korral palun helistada +372 56266836

Tööpakkumise number
#344127

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
28. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
põhipalk ja motiveeriv tulemustasusüsteem

Avame väikese ja mõnusa sushirestorani. Meie kontseptsiooni autoril ja juhil on pikaajaline toitlustuskogemus nii Jaapanist kui Eestist. Pakume kaasaegset ja tervislikku toiduelamust stiilses keskkonnas.
Tahame panna kokku supertiimi, seega otsime SUSHIKOKKA ja TEENINDAJAID!

Vaata rohkem