Sushi Meistrid otsivad täistööajaga sushikokka
Tööpakkumise number #754896

1
Sushi Meistrid OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

toidu õigeaegne ja kvaliteetne valmistamine take-away restoranis
ettevalmistuste tegemine
köögi puhtuse ja hügieeni jälgimine
kõrgtasemelise teeninduse pakkumine

Ootused kandidaadile

kohusetundlik, täpne ja aus
hea meeskonnatöötaja
võimeline iseseisvaks tööks
hea stressitaluvus
olla suhtlemises vaba ning rõõmsameelne
arenemistahteline
armastada ja austada enda tööd

Ettevõte pakub

väljaõpe kohapeal
nooruslikku ja energilist töökeskkonda
häid töötingimusi
ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Palun saatke meile oma CV : info(at)sushimeistrid.ee

Tööpakkumise number
#754896