Sushi kokk
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #523136

Sushi kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toitude valmistamine retseptide alusel, klientide teenindamine, tellimuste väljastamine,arveldamine, muud köögitööd

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus; nobedad näpud ja kiire taip; oskus planeerida tööd; loovus ja huvi toidu vastu; oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas, oled hea pingetaluvusega, sulle meeldib mitmekülgne ja väljakutseid pakkuv töö, soovid juurde õppida ja ennast arendada.

mugavat ja kaasaegset töökeskkonda; väljaõpet; tööd graafiku alusel; konkurentsivõimelist töötasu; huvitavat ja vastutusrikast tööd; sõbralikku kollektiivi; stabiilset tööd pidevalt arenevas ettevõttes; võimalust osaleda uue ettevõtte loomises, selle arendamises; karjäärivõimalust.
Sportimisvõimalust spordiklubis FitLife

Tööpakkumise number
#523136

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 700 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. märts 2018
Kuulutus sisestati:
12. märts 2018

CVKeskus.ee klient

Sushi take away restoran

Vaata rohkem

Sushi kokk