Värsked tööpakkumised

Survepesuauto operaator hiljuti soetatud autole

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235380

Tööpakkumise number

235380

Töö kirjeldus

- Survepesu- ja ka imuautoga teenuse osutamine
- igapäevase aruandluse esitamine
- klientide sõbralik, viisakas ja kõrgetasemeline teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- Nõutav eelnev töökogemus survepesuauto operaatorina
- C-kategooria juhiload, väga hea autojuhtimise C-kategooria kogemus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- valmisolek teostada töid ka õhtusel ajal ja nädalavahetustel
- heaperemehelik suhtumine tehnikasse

Nõuded isikuomadustele:
- Hea füüsiline vastupidavus
- Kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime
- Tagajärgede ettenägemisvõime, täpsus
- Usaldusväärsus ja korrektsus
- Väga hea pingetaluvus ja kiire reageerimisvõime
- Lojaalsus
- Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Sobivale kandidaadile pakume stabiilset tööd, võimalust õppida erinevate masinate käsitlemisoskust.

Head töökeskkonda ja ausat ning töökat kollektiivi. Põhipalka koos lisatasuga survepesuauto käibe pealt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
4. september 2011
Kuulutus sisestati:
4. august 2011

Multivara Transport OÜ on 1999.a. kohalikul erakapitalil asutatud firma.

Seoses uue (kasutatud) survepesuauto Scania muretsemisega vajame oma kollektiivi uut töötajat survepesuauto operaatori näol.

Lisaks erineva ehitustehnika rentimisele, tegeleme ka kanalisatsioonitrasside survepesuteenuse osutamisega ja kaameravaatlusega.

Meie eesmärgiks on osutada kvaliteetset teenust nii ehitajatele kui ka lõppklientidele kõikjal Eestis.

Multivara koosseisus tegutseb mitu meeskonda. Meeskonnatööna suudame pakkuda eramajaomanikele, ühistutele, korteriomanikele, kinnisvaraarendajatele ja ehitajatele vee- ja kanalisatsiooniga seotud hoolde-, avarii- ja ehitusteenuseid.

Meie meeskonnad on ajaga omandanud professionaalsuse ning operatiivsuse, tagades kvaliteetse teenuse klientidele ning olles usaldusväärne koostööpartner.

Meie masinapargis on esindatud alljärgnevad tehnika ja teenuste liigid: roomikekskavaator, miniekskavaator, ratasekskavaator (rahvakeeli kummijuku), ekskavaator-laadur, kivipurustusmasin, frontaallaadur, teleskooplaadur, kompaktlaadur, kettfrees, raskeveotreiler, torustike TV-uuringute buss, survepesuauto, imuauto, kallur, korvtõstuk, veepaak, kauba,- veoteenus ja kolimisteenus.