Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155897

Survepesu autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vee- ja kanalisatsioonitorustike ning kaevude survepesu
vee- ja kanalisatsioonivõrgu seadmete sulatamine aurukatlaga talvisel perioodil
tehnika hea seisukorra tagamine

Ootused kandidaadile

  • C-kategooria juhilubade olemasolu
  • töökogemus kutselise autojuhina
  • iseseisvus, korrektsus ja hea suhtlemisoskus
  • tulemustele orienteeritus ja hooliv suhtumine
  • hea füüsiline vorm
  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • kindlat ja stabiilset töökohta
  • ametlik palk ja seadusega ette nähtud lisatasud
  • kaasaegseid töövahendeid (uus auto, mobiiltelefon)
  • tasu tulemusliku töö eest, toetust oskuste arendamisel
  • 5 nädalat puhkust

Lisainfo

graafikujärgne iseseisev töö,
eeliseks on varasem töökogemus survepesuauto või eriautode juhina

Tööpakkumise number
#155897

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu vastavalt kvalifikatsioonile ja tulemustele

AS Tallinna Vesi on börsiettevõte ja suurim vee-ettevõte Eestis. AS Tallinna Vesi 300 töötajat annavad endast parima, et iga päev tagada 1/3 Eesti elanikest kvaliteetne joogivee- ja kanalisatsiooniteenus. Soovime olla juhtiv ettevõte keskkonnahoidlikkuse, klienditeeninduse ja tööprotsesside efektiivsuse osas. Töö meie ettevõttes on vastutusrikas ja sobib pühendunud spetsialistile, kes väärtustab meeskonnatööd, loovust ning kliendikesksust. Ettevõtte tegevuse ja majandustulemuste kohta saab lisainformatsiooni www.tallinnavesi.ee ja Tallinna Börsi kodulehelt www.ee.omxgroup.com

Vaata rohkem