Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138039

Survepesu autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vee- ja kanalisatsioonitorustike ning kaevude survepesu
vee- ja kanalisatsioonivõrgu seadmete sulatamine aurukatlaga talvisel perioodil
tehnika hea seisukorra tagamine

Ootused kandidaadile

  • C-kategooria juhilubade olemasolu
  • töökogemus kutselise autojuhina
  • iseseisvus, korrektsus ja hea suhtlemisoskus
  • tulemustele orienteeritus ja hooliv suhtumine
  • hea füüsiline vorm
  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • kindlat ja stabiilset töökohta
  • ametlik palk ja seadusega ette nähtud lisatasud
  • kaasaegseid töövahendeid (uus auto, mobiiltelefon)
  • tasu tulemusliku töö eest, toetust oskuste arendamisel
  • 5 nädalat puhkust

Lisainfo

graafikujärgne iseseisev töö,
eeliseks on varasem töökogemus survepesuauto või eriautode juhina

Tööpakkumise number
#138039

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu vastavalt kvalifikatsioonile ja tulemustele

AS Tallinna Vesi on börsiettevõte ja suurim vee-ettevõte Eestis. Meie igapäevatöö on luua inimestele puhta veega parem elu.

Vaata rohkem