Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25987

Superviisor - kvaliteedikontrollija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teostada turu-uuringute kvaliteedikontrolli:

  • kontrollida küsitluste läbiviimise vastavust nõuetele (metoodika kontroll)
  • kontrollida ankeetide sisu vastavust nõuetele (andmete kontroll)
  • külastada vaatlejana intervjuusid

Organiseerida Narva piirkonnas küsitlusi:
  • Narva piirkonda (Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa) küsitlejate värbamine ja koolitamine
  • Laekunud ankeetide sisuline kontrollimine
  • Küsitlejatega vigade osas konsulteerimine

Laekunud ankeetide andmebaasi sisestamine:

Ootused kandidaadile

Väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus
Isikliku auto olemasolu (väljasõidud Eesti piires)
Korrektsus
Kohusetundlikkus
Täpsus
Naisterahvas

Ettevõte pakub

Palka vastavalt töömahule.
Karjäärivõimalust.

Tööpakkumise number
#25987

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2003

ACNielsen on pikaajalise kogemusega rohkem kui 100 riigis tegutsev turu-uuringutega tegelev ettevõte

Vaata rohkem