Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244038

Sünnitusosakonna ämmaemandusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* osakonna ämmaemandus- ja hoolduspersonali juhtimine, hindamine ja arendamine;
* iseseisva ämmaemandusteenuse arendus ja korraldamine lähtuvalt osakonna eesmärkidest ja arengusuundadest;
* osakonna ämmaemandus- ja hooldusalatöötajate koolitustegevuse koordineerimine;
* osakonnas turvalise ja motiveeriva töökeskkonna tagamine;
* tööga seonduva dokumentatsiooni korrektne täitmine, hindamine, edastamine ja ringluse korraldamine;
* osakonna eelarve planeerimisel osalemine ning tulu-kulupõhise osakonna majandamise eest vastutamine;
* osakonna materiaalsete väärtuste säilimise, korrasoleku ja otstarbeka kasutamise tagamine;
* osakonnasisese ja struktuuriüksuste vahelise koostöö arendamine.

Ootused kandidaadile

* ämmaemanda kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad või see omandamisel;
* praktiline töökogemus ämmaemandana vähemalt 3 aastat;
* eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt kahe võõrkeele oskus algtasemel;
* suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid, võime ette näha otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest;
* kohusetunne ja vastutusvõime;
* tulemusele orienteeritus, algatusvõime ja loovus, s.h võime välja töötada uusi lahendusi, algatada muudatusi, neid omaks võtta ja ellu viia;
* avatus, empaatiavõime, pingetaluvus, tasakaalukus, järjekindlus, hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
* arvutiprogrammide Word, Excel ja Interneti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

* töökogemust suures ja arenevas ettevõttes;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* kaasaegset töökeskkonda;
* kõrgelt spetsialiseeritud ja motiveeritud meeskonda;
* õppelaenu põhiosa osalise hüvitamise võimalust;
* tööalast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#244038

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2011
Kuulutus sisestati:
9. november 2011

Oleme kiiresti arenev, hästitoimiv raviasutus, kus parima tervishoiuteenuse osutamise nimel töötab enam kui 1900 inimest.
AS Ida-Tallinna Keskhaigla on moodustatud Tallinna Magdaleena Haigla, Tallinna Keskhaigla, Tallinna Hooldushaigla, Tallinna Järve Haigla ning Tõnismäe Polikliiniku ühendamise teel.

Meie haigla eesmärgiks on pakkuda inimesekeskset arsti- ja õendusabi tippmeditsiini tasemel ning aidata kaasa sotsiaalse kindlustunde suurendamisele ühiskonnas.

Ootame Sind oma meeskonda!

Vaata rohkem