Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #273866

Sünnipäevapidude korraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht on suures privaatses ja nõutud mängutoas. Tööle asudes õpid kohapeal ning osaled kõiges, mis on seotud sünnipäevade korraldamisega. Huvitav ning lõbus töö. Pakume paindlikke tööaegu, kuid KÕIK peod on tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel. Pakume võimalust õppida toidu serveerimist, näomaalingute tegemist, mängude organiseerimist jne. Töökoht on lõbusas töökeskkonnas koos sõbraliku meeskonnaga.

Ootused kandidaadile

Sobilik töökoht inimesele, kes otsib lisatööd tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel. Peaksid olema hea töö tahtega, entusiastlik ning võimeline kiirelt õppima. Kasuks tuleb inglise ja vene keel oskus. PALUN MITTE KANDIDEERIDA KUI SA EI SAA TÖÖTADA NÄDALAS VÄHEMALT 2 TÖÖPÄEVA ÕHTUL JA ÜHEL NÄDALAVAHETUSE PÄEVAL!

Heale töötajale pakume head töötasu ning tulemustele vastavalt ka palgatõusu. Neile kes on valmis töötama enamus tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel võimalust teenida rohkem.

Tööpakkumise number
#273866