Värsked tööpakkumised

Sündmuste koordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430951

Tööpakkumise number

430951

Töö kirjeldus

Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus otsib sündmuste koordinaatorit, kes:
• kavandab ja korraldab RKKs toimuvate seminaride ja konverentside logistilist tuge;
• korraldab ürituste külalistele kutsete saatmist ja vastavat registreerimisprotsessi;
• planeerib külaliste majutust, toitlustust ja kohapealset transporti;
• tegeleb külaliste reisikorraldusega;
• korraldab ürituste läbiviimiseks vajalike ruumide leidmise, ettevalmistamise ja seonduvaid tegevusi;
• planeerib koostöös raamatupidaja ja ürituse eest peavastutavaga ürituse üldist eelarvet ning jälgib selle täitmist;
• organiseerib ja haldab RKK raamatukogu;
• võtab vastu ja teenindab RKK külalisi;
• tagab kontori efektiivse toimimise büroojuhi äraolekul;
• täidab muid üleskerkivaid administratiivseid ülesandeid.

Nõudmised kandidaadile

Töötaja peab vastama järgmistele kvalifikatsiooninõuetele:
• kõrg- või keskeriharidus;
• väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
• väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
• rahuldav vene keele oskus kõnes;
• arvuti kasutamise oskus (sh kontoritarkvara);
• hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
• projektijuhtimise kogemus;
• kõrge pingetaluvus;
• suhtlemisele ja saavutustele orienteeritus.

Omalt poolt pakume rahvusvahelist ja huvitavat töökeskkonda; konkurentsivõimelist palka, dünaamilist meeskonda ja põnevaid väljakutseid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. august 2016
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2016

RKK tegutseb avalikes huvides ja selle eesmärgid on seotud Eesti ühiskonnale oluliste valdkondadega: riigikaitse, välispoliitika ja julgeolek. RKK põhieesmärgiks on uute edasiviivate ideede genereerimine, ekspertiisi kogumine, tootmine ja levitamine ning avalike arutelude algatamine. RKK panustab avaliku arvamuse kujundamisse ja aitab luua rahvuslikku konsensust erinevatel riigikaitse ja julgeoleku teemadel.

RKK visioon on olla Eesti ning meie Euro-Atlandi liitlaste ja partnerite julgeoleku- ja kaitsekogukondade jaoks eelistatuim piirkondlik koostöökeskus, mis pakub tipptasemel analüütilist ekspertiisi rahvusvahelistes julgeoleku- ja kaitseküsimustes. RKK koostab Eesti avalikkuse jaoks rahvusvahelise olukorra analüüse just Eestile ja meie liitlastele huvipakkuvates valdkondades. Väljaspool Eestit jagab RKK teadmisi Balti- ja Põhjamaade julgeolekuprobleemide kohta ja tutvustab nende seisukohti Euro-Atlandi kogukonda puudutavatel üldisematel teemadel.