Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #424751

Sulane

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsitakse abikäsi talukohta. Ideaalis (abielu)paari. Elada saab talus mugavates ja kaasaegsetes tingimustes. Karjaloomi talus pole, suurt põllumajanduslikku tegevust ei toimu.

Ootused kandidaadile

Naisterahva töö sisu oleks majapidamine, koristamine, söögi valmistamine jms. Vahepeal läheb vaja abi voodihaige hooldamisel (suure töö teeb pere ise). Hooldatav on keskealine ja igati adekvaatne naisterahvas, kuid ei saa ise igapäevatoimetusi teha.
Meesterahvas peaks oskama vähemalt pisemaid ehitustöid ja olema valmis füüsilisteks töödeks, mida talukoht nõuab.

Abilised saavad prii elukoha ja ülalpidamise ning loomulikult kokkuleppelise tasu isiklike vajaduste katmiseks. Tööle saaks asuda esimesel võimalusel. Eelistatud pikemaajalisem koostöö.

Tööpakkumise number
#424751

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
25. mai 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Sulane