Värsked tööpakkumised

Suhtekorraldusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28817

Tööpakkumise number

28817

Töö kirjeldus

TÖÖ EESMÄRK:

Tagada suhtekorraldusstrateegia toimimine ja sellest lähtuva taktikalise tegevusplaani väljatöötamine, arendamine ja elluviimine

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

- firma sise- ja väliskommunikatsiooni juhtimine

- meediasuhted – päringutele vastamine, pressiteadete vormistamine, artiklite kirjutamine, pressikonverentside korraldamine jms

- kliendisuhted – kliendilehe välja andmine, RLE sünnipäeva jm. kliendiürituste korraldamine ja juhtimine

- sisesuhted – sisekommunikatsiooniprotsessi haldamine, siseinfo, intraneti, infopäevade korraldamine ja juhtimine ning osalemine juhtide päevade ja firmaürituste korraldamisel

- Firma avalikkussuhete igakuine monitooring ja regulaarne analüüsimine

- Tööks vajaliku informatsiooni hankimine ja selle haldamine ning säilitamine

- Aruandlus otsesele juhile

Nõudmised kandidaadile

HARIDUS, OSKUSED JA KOGEMUS

- Kõrgem haridus

- Üldmajanduslikud teadmised

- Suhtekorraldusalane- ja juhtimiskogemus

- Väga hea eneseväljendus-, läbirääkimis- ja suhtlemisoskus kõnes ja kirjas

- Hea eesti ja inglise keele oskus

- Windows keskkonna programmide hea tundmine

OMADUSED

- Tolerantsus ja taktitundelisus

- Valmidus meeskonnatööks

- Loovus ja algatusvõime

- Analüütiline mõtlemine

- Pingetaluvus

- Tulemustele orienteeritus

- Organiseerimisvõime

- Avatus

Huvitavat tööd kaasaegses ja väga kiiresti arenevas valdkonnas tegutsevas tugeva firmakultuuriga organisatsioonis, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist Elisa Oyj, eneseteostusvõimalusi koos noorusliku ja professionaalse meeskonnaga.

Lisainfo

Saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CVKeskuse kodulehe kaudu. Palun vasta kindlasti ka meie kolmele küsimusele. Sinu andmeid ootame hiljemalt 11. aprillil 2004

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2004

Radiolinja Eesti AS on 1994. aastal asutatud mobiilsideteenuseid pakkuv erafirma, mis kuulub rahvusvahelisse kontserni Elisa Oyj.
Atraktiivsel telekommunikatsiooniturul on Radiolinja Eesti tuntud kui usaldusväärne partner, mis peegeldub klientidele meie dünaamilises arengustrateegias, kliendikeskses teeninduses, paindlikus hinnapoliitikas ning sidevõrgu pidevas edasiarendamises. Koostöös maailma juhtiva mobiilsideoperaatoriga Vodafone pakume mobiilteenuseid nii siinsel kui rahvusvahelisel turul. Vajame oma meeskonda arenemisvõimelisi inimesi, kes tahavad koos meiega kirjutada oma nime Eesti telekommunikatsiooni ajalukku.