Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23660

Suhtekorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TÖÖ EESMÄRK: Suhtekorraldusliku tegevuse assisteerimine ja ettevõtte kommunikatsioonialases tegevuses osalemine vastavalt Radiolinja tegevuse, kommunikatsiooni ja suhtekorralduse eesmärkidele TÖÖÜLESANDED:

  • osalemine suhtekorralduslike projektide väljatöötamisel ja elluviimisel
  • Radiolinja Kliendilehe ja muude suhtekorralduslike trükiste toimetamine
  • Radiolinja sisekommunikatsiooni edasiarendamine
  • artiklite kirjutamine ja redigeerimine, vajadusel võõrkeelest eesti keelde tõlkimine
  • intranetis ja koduleheküljel oleva suhtekorraldusliku informatsiooni jälgimine ja vajadusel täiendamine ning uuendamine
  • suhtekorraldusosakonna töö assisteerimine muudes alalõikudes

Ootused kandidaadile

  • kõrgem haridus (võib olla omandamisel);
  • soovitavalt eelnev kogemus suhtekorralduse või ajakirjanduse valdkonnas;
  • väga hea eesti keele sõnaline ja kirjalik väljendusoskus;
  • hea suhtlemisosakus vene ja inglise keeles;
  • kasuks tuleb erialane haridus ja soome keele oskus;
loovus ja algatusvõime;
  • positiivne ellusuhtumine ja suur suhtlemisvalmidus;
  • analüüsivõime;
  • loov mõtlemine;
  • organiseerimis- ja algatusvõime;
  • innustavus ja iseseisvus;
  • kõrge stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd ja väljakutseid
  • nooruslikku ja professionaalset meeskonda
  • kaasaegset ja väga kiiresti arenevat organisatsiooni, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist Elisa Communication
  • koolitust ja enesetäiendusvõimalusi

Lisainfo

Palun saada koos CV-ga kaasa ka avaldus, kus on kirjas põhjendus, miks soovid just sellele ametikohale kandideerida, mis on sinu tugevad küljed, mida ootad uuelt töökohalt ja milline on sinu palgasoov.

Tööpakkumise number
#23660