Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25344

Suhtekorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • suhtlemine ajakirjandusega
  • artiklite kirjutamine
  • pressikonverentside juhtimine
  • pressikeskuste töös osalemine
  • osalemine rahvusvahelistel õppustel
  • toimetamine
  • kõne isiku kohustuste täitmine

Ootused kandidaadile

  • erialast kõrgharidust (meedia ja kommunikatsioon või ajakirjandus)
  • töökogemust (meedia või suhtekorralduse vallas)
  • eesti keele valdamist kõrgtasemel
  • inglise keele valdamist vähemalt kesktasemel
  • autojuhilubade (vähemalt B kategooria) olemasolu

  • teenistust innovaatilises ja kõrgelt motiveeritud meeskonnas
  • erialast koolitust nii kodu- kui välismaal
  • teenistust rahvusvahelises keskkonnas
  • stabiilset palka ja töökohta
  • kaitseväelasele sotsiaalseid garantiisid
  • vastutusrikkaid ja väljakutseid pakkuvaid tööülesandeid

Lisainfo

kasuks tuleb:
teenistuskogemus militaarstruktuurides, vene ja soome keele valdamine

Tööpakkumise number
#25344

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
21. november 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem