Subway klienditeenindaja - palgapäev iga nädal! VIP2

JAZZWAY OÜ

Tööpakkumise number

567724

Jazzway OÜ Subway klienditeenindaja - palgapäev iga nädal!

Töö kirjeldus

Professionaalne klienditeenindus
Parimate maitsete pakkumine Subway resto külalistele
Puhta keskkonna hoidmine nii kliendialas kui personaliruumides
Panustamine meeskonnatöösse

Võimalik on valida endale sobiv töökoht kodu lähedale!
Meie ketti kuuluvad:
Keila Subway (Ülejõe tee 2, Keila)
Laagri Subway (Laagri Selver)
Mustamäe Subway (MUK)
Ülemiste Subway (Ülemiste Keskus)
Hobujaama Subway (Foorum Keskus)
Viimsi Subway (Viimsi Selver)

Nõudmised kandidaadile

Head suhtlemisoskust
Kiirust õppides ja tööd tehes
Kirge toidu ja hea teeninduse vastu
Suurt tahtevõimet
Suurepärast müügioskust
Positiivsust ja säravat naeratus

Ettevõte pakub

Häid igakuiseid boonuseid ja preemiaid
Põhjalikku väljaõpet kohapeal
Tunnustust tubli töö eest
Suhtlemise rikkast tööd
Ettevõttes kehtivaid soodustusi
Tasuta lõunat firma poolt

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
16. november 2018
Brutopalk:
Alates 4.5 kuni 6 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Subway klienditeenindaja - palgapäev iga nädal!

JAZZWAY OÜ

Aastal 1965 asutatud SUBWAY on tänasel päeval maailma suurim restode kett, mille esimesed 15 restot on nüüdseks Eestiski oma koha ja fännid leidnud.

SUBWAY on suurepärane võimalus nautida toitvat einet ka siis kui argitoimetuste ja –tööde rutt Sind armutult tagant piitsutab. Tule üksi või kogu perega, sest Subwayl on üks maailma suurimaid tootevalikud ja oma lemmiku leiab igaüks. Veelgi enam – meil saad Sa luua endale maailma parima Sub-i, wrapi või salati ja teha seda just selliste lisanditega nagu Sulle meeldib! Lisaks sellele pakume kuulsaid Subway küpsiseid ja kohvijooke. Kõik meie poolt pakutav on kindla kvaliteediga ja alati värske. Kõigest sellest annab tunnistust jõudsalt kasvav SUBWAY fännide armee, kelle armastus meile tõeliselt korda läheb.

Vaatan ettevõtte profiili