Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58706

Stuudiote administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Stuudiote administraatori ülesandeks on:
- ruumide ja tehnika ettevalmistamine üritusteks
- kohvipauside korraldamine
- klientide teenindamine ürituste kestel
- klientidega arveldamine

Ootused kandidaadile

Tulevane stuudiote administraator on:
- alates 19.a meesterahvas
- täpne ja kohusetundlik
- sõbralik, suhtlemis-ja koostöövalmis
- aus, positiivne ja sooviga olla aktiivne teenindaja
- tehnilise taibuga, hea arvutikasutamisoskusega (Windows keskkond).
Kasuks tuleb arvutiprogrammi Fidelio tundmine.
- oskusega suhelda inglise, soome ja vene keeles.

Ettevõte pakub

- arenguvõimalust, meeldivat töökeskkonda
- ettevõttes kehtivaid soodustusi
- nooruslikku ja positiivset töökollektiivi
- enesetäiendusvõimalust teenindusalal
- konkurentsivõimelist töötasu
- tööaega graafiku alusel

Tööpakkumise number
#58706