Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166505

Stuudio assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks saavad:

  • skaneerimine ja mõningal määral nende skaneeringute redigeerimine ja salvestamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • tunneb AdobePhotoshop´ programmi ning orienteerub selles;
  • omab kogemusi .xml failide loomisega;
  • suhtleb ka inglise keeles;
  • huvitub muusikast/stuudiotehnikast

Sobiv kandidaat on isikuomadustelt:

  • loogilise mõtlemisega ja initsiatiivikas, tehnilise taibuga
  • kiire ümberlülitusvõimega ja võimeline tegema mitut asja korraga
  • suuteline oma tööd koordineerima, hea enesedistsipliiniga, õppimisvõimeline

  • püsivat, huvitavat ja arendavat tööd rahvusvaheliselt tegutsevas muusikaäris
  • osalemist rahvusvaheliselt tegutseva organisatsiooni loomisel
  • lahedat ja toetavat juhtkonda

Lisainfo

Kandideerimisel annab eelise küsimustele vastamine!

Töö asukoht: Viimsi, Randvere

Tööpakkumise number
#166505

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
6. november 2008
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile.
Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks on Euroopa juhtivamaid iseseisvaid teenusepakkujaid muusikaturul, rohkem kui 7 000 muusikapala ja rohkem kui 100. tunni muusikavideotega.

Vaata rohkem