Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64121

Strateegilise planeerimise juhtivspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Strateegiline planeerimine
- politsei planeerimisprotsessi, sh eesmärkide seadmise, arengu- ja tegevuskavade koostamise, hindamise, tulemustest aruandmise ja tulemusdialoogide protsessi haldamine ja arendamine ning neis küsimustes politsei juhtkonna nõustamine;
- politsei planeerimisalast tegevust reguleerivate juhisete väljatöötamine, planeerimisalaste juhendmaterjalide süstematiseerimine ja analüüs; planeerimistehnikate tutvustamine ning vastavate koolituste korraldamine politseis;
- politseiasutuste nõustamine planeerimise ja tulemuste hindamise alases tegevuses; arengu- ja tegevuskavade väljatöötamisel ja kooskõlastamisel osalemine;
- osalemine eelarve sidumisel eesmärkide ja tegevuskavadega;
- informatsiooni kogumine ja süstematiseerimine politseid puudutavate strateegiadokumentide kohta ning materjalide avaldamine veebis.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus;
- teadmised haldus- või ärijuhtimise või organisatsiooniteooriast, mida tuleb tõendada koolitusasutuse poolt välja antud tõendi või tunnistusega esitamisega;
- eesti keele oskus kõrgtasemel; vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keele) valdamine kesktasemel;
- MS Word, Excel, PowerPoint jt tööks vajalike programmide elementaarne oskus.

Soovituslik on
- töökogemuse olemasolu strateegilise planeerimise valdkonnas;
- riikliku sektori finantsjuhtimise põhimõtete tundmine

Samuti ootame kandidaadilt:
- tööalast korrektsust ja täpsust;
- positiivset töösse suhtumist ja head koostöövalmidust;
- otsustus- ja vastutusvõimet;
- ressursside planeerimise oskust;
- initsiatiivi;
- kohanemisvõimet ja stressitaluvust.

Ettevõte pakub

- huvitavat, väljakutsete rohket ja vastutusrikast tööd;
- kaasaegset töökeskkonda;
- head meeskonda;
- arenemisvõimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun esitada kirjalik sooviavaldus ja CV 24. aprilliks 2006 a.

Lisainformatsioon:
Marilis Sepp, tel. 612 3312

Tööpakkumise number
#64121