2023-08-23 14:48:55

Strateegiline planeerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda strateegilist planeerijat, kelle roll on olla ühenduslüli müügi ja tarneahela vahel. Töö eeldab mitmekülgset koostööd erinevate meeskondadega ning ettevõtte sisest tugevat kontaktide võrgustikku. Strateegiline planeerija on protsesside toimimise võtmeisik eesmärgiga hinnata nõudlust võimalikult täpselt ning seeläbi tagada kõrge tarnekindlus.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui Sa oled:

  • hea läbirääkija ning oskad hankida vajalikku informatsiooni
  • suurepärase eneseväljendusoskusega nii kõnes kui ka kirjas
  • positiivse ellusuhtumisega ning näed raskustes võimalusi
  • väga hea meeskonna- ja koostöö oskustega
  • suurepärase enesejuhtimise võimega, oskad seada prioriteete
  • täpne, analüütiline ja organiseeritud
  • paindlik, kiirelt kohanev ning valmis töötama muutlikus keskkonnas
  • kõrgetasemeline ERP süsteemi ja MS Office kasutaja, Sul on kogemus erinevate planeerimisprogrammidega.
  • eesti ja inglise keeles kõrgtasemel suhtleja, kasuks tuleb poola keele oskus
  • eelneva pikaajalise töökogemusega tootmise planeerimises, mõistad hästi müügi- ja tootmisprotsesse

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Mitmekesist ja põnevat tööd sõbralikus ning kokkuhoidvas meeskonnas
  • Võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu ning häid töötingimusi