Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56699

Strateegiline konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Strateegilise konsultandi tööülesanneteks on suhtekorraldusprojektide juhtimine ja teostamine.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • väga head kirjalikku väljendusoskust;
  • tugevaid projektijuhtimiseks vajalikke isikuomadusi.

Kaskuks tuleb:
  • pikaajaline töökogemus suhtekorraldus-, turundus- või meediavaldkonnas;
  • inglise ja vene keele valdamine.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • häid töötingimusi;
  • huvitavat tööd;
  • võimalust oma teadmisi ja oskusi rakendada.

Tööpakkumise number
#56699