https://www.cvkeskus.ee/457333

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Strateegiabüroo nõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457333

Tööpakkumise number

457333

Töö kirjeldus

Nõunik vastutab ettevõtlus-, innovatsiooni-, teadus- ja arendustegevuse poliitika ning transpordi valdkondades seisukohtade kujundamise eest.


Nõudmised kandidaadile

• Healt kandidaadilt eeldame:
• kõrgharidust (magistrikraad või sellega võrdsustatud kvalifikatsioon, doktorikraad annab eelise)
• töökogemust vähemalt ühes ametikoha töövaldkonnas, kasuks tuleb rahvusvahelise suhtlemise, inimeste ja protsesside juhtimiskogemus
• väga häid teadmisi riigi- ja halduskorraldusest
• eesti ja inglise keele oskust C1-tasemel, kasuks tuleb veel ühe võõrkeele oskus vähemalt B2-tasemel
• väga head organiseerimis- ja koostöövõimet, esinemis- ning läbirääkimisoskust
• analüütilise mõtlemise oskust ja töökogemust, suutlikkust keerulisi küsimusi selgelt edasi anda ja üldistada
• algatus- ja töövõimet pingeolukorras


Ettevõte pakub

Pakume võimalust teha huvitavat ja vastutusrikast tööd valitsuse töö planeerimist koordineerivas üksuses ja panustada Eesti jaoks oluliste poliitikavaldkondade kujundamise protsessi. Tagame mitmekülgsed arengu- ja koolitusvõimalused, professionaalse meeskonna, head töötingimused ning konkurentsivõimelise palga. Võimalus on täita ametikoht ka tähtajalise üleviimise (rotatsiooni) korras.


Lisainfo

Dokumendid (motiveeritud avaldus, mis sisaldab arusaama oma teadmiste ja kogemuste edukast rakendamisest pakutaval ametikohal, ning CV koos varasemate tööülesannete kirjelduse ja kahe soovitaja kontaktandmetega) palume esitada hiljemalt 17. veebruariks 2017. a elektrooniliselt aadressil personal[at]riigikantselei.ee. Lisainfo 693 5445 või agne.kiik[at]riigikantselei.ee (personalijuht Agne Kiik).


Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Riigikantselei on Vabariigi Valitsuse juures olev asutus, kelle eesmärk on toetada Vabariigi Valitsust ja peaministrit poliitika kujundamisel ja elluviimisel ning aidata tagada head riigivalitsemist.
Strateegiabüroo ülesanne on toetada Vabariigi Valitsuse töö planeerimist ning koordineerida Vabariigi Valitsuse tegevusprogrammi, riigi konkurentsivõime tõstmise ning säästva ja jätkusuutliku arengu strateegiliste arengukavade koostamist ja elluviimist.