https://www.cvkeskus.ee/34784

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34784

Stomatoloogia ja ortodontia osakonna vanemõde

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö organiseerimine ja koordineerimine,
materjalide tellimine.


Ootused kandidaadile

tööks vajalik haridus,
soovitavalt töökorralduslik kogemus stomatoloogia valdkonnas,
väga hea eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas,
arvutikasutamise oskus (word, excel),
positiivne ja rõõmus ellusuhtumine.


Ettevõte pakub

korralikke töötingimusi,
palju ja huvitavat tööd.


Tööpakkumise number
#34784
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Stomatoloogia ja ortodontia osakonna vanemõde
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!