Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23212

Stokker'i tööriistakeskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tööriistakeskuse efektiivsuse tagamine, müügitulude ja -kulude kontrollimine, keskuse müügiplaani eest vastutamine
  • tööriistakeskuse ja hoolduse müügitegevuse planeerimine, operatiivne juhtimine ja analüüs
  • Stokker'i protsesside ja standardite järgimise tagamine tööriistakeskuses

Ootused kandidaadile

  • majanduslik või tehniline kõrg- või eriharidus
  • eelnev müügitöö- ja juhtimiskogemus
  • eesti ja vene keele oskus, soovitavalt inglise/saksa keele oskus suhtlustasandil
  • suhtlemis- ja teenindusvalmidus
  • tugev iseseisev analüüsivõime
  • autojuhilubade olemasolu

  • eneseteostust võimaldavat perspektiivset tööd arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#23212