Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179451

Stockmann Fifth Floor & Cafe kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toitude valmistamine vastavalt menüüle nii külmas, kui ka kuumas köögis;
grill- ja wok toitude tooraine ettevalmistus;
kauba tellimine;
toodete kvaliteedi eest vastutamine (väljanägemine, maitse);
klientide teenindamine müügisaalis.

Ootused kandidaadile

vajalik eelnev töökogemus kokana;
oskus töötada meeskonnas;
eesti keele oskus; kasuks tuleb vene, inglise ja soome keele oskus;
väga hea suhtlemis- ja teenindusoskus;
loov mõtlemine;
sõbralikkus ja kliendile orienteeritus;

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi;
huvitavat tööd ja arenemisvõimalust rahvusvahelises organisatsioonis;
ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht: Stockmann Fifth Floor & Cafe, Liivalaia 53.
Töö vahetustega: pikk ja lühike nädal.
Tööpäeva algus 8.00; tööpäeva lõpp 20.00

Tööpakkumise number
#179451