Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #642095

Stjuuardess laeva m/s "Viking XPRS" hotelli osakonda (lisatöö / suvetöö)

1
CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitva reisiparvlaeva m/s "Viking XPRS" hotelli osakonda stjuardesse, kes asendaksid puhkusel ning haiguslehel viibivaid töötajaid, samuti võtame lisatöötajaid suveperioodiks.

Nõudmised kandidaadile

  • eesti, ja inglise keele valdamine suhtlustasemel
  • kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
  • korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • vanust vähemalt 21 aastat

Kasuks tuleb varasem töökogemus hotellis ning kehtivate meredokumentide olemasolu!

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Ootame kandidaate üle kogu Eesti, majutamine ja toitlustus toimub laevas!

Tööpakkumise number
#642095

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. märts 2020
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2020

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.

Vaata rohkem