Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308270

STJUARDESS

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

reisijate teenindamine laevas

Ootused kandidaadile

  • NÕUTAV EELNEV TÖÖKOGEMUS LAEVAS
  • nõutav kehtivate meredokumentide olemasolu
  • vanus alates 20 a.
  • inglise keele oskus heal suhtlustasemel
  • Saksa liini jaoks vajalik ka saksa keele oskus suhtlustasemel
  • väga hea suhtlemisoskus
  • hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Saksa liin:
ühe tööperioodi pikkus on 2 kuud

Hispaania liin:
Töögraafik on 2:1 süsteemis – 6 nädalat tööl, 3 nädalat vaba

Tööpakkumise number
#308270

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Otsime töötajad erinevatele reisilaevadele Saksa ja Hispaania erinevatele liinidele.

Vaata rohkem

STJUARDESS