Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68166

Stjuardess

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Nordic Jet Line volitatud esidaja OÜ Baltic Group International pakub käesolevaks hooajaks tööd stjuardessidele
Tallinn - Helsingi liinil sõitvatele katamaraanidele "Nordic Jet" ja "Baltic Jet"

Ootused kandidaadile

vanus 21-35 eluaastat
väga hea eesti, soome ja inglise keele oskus
suhtlemisoskus ja kohusetunne
tugev tervis ja vastupidavus
sobivus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

töö graafiku alusel
meeldiv ja nooruslik töökollektiiv

Tööpakkumise number
#68166
Stjuardess