Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751966

Steriilsete toodete tootmise spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Steriilsete toodete tootmise spetsialisti vastutusala on steriilsete meditsiiniseadmete tootmine kontrollitud tootmiskeskkonnas (clean room) ja remondi instrumentide desinfektsioon.

Põhilised tööülesanded:

  • steriilsete toodete tootmiskeskkonna hügieeni protseduuride ja juhendite verifitseerimine
    • mikrobioloogilise ja osakeste saaste kontroll, monitoorimine ning korrigeerivad ja ennetavad tegevused
    • materjalide ja toodete biokoormuse kontroll
  • remonditavate meditsiiniseadmete automaatse desinfektsiooni protseduuride valideerimine
    • remondi osakonna hügieeni ja ristsaastumise kontroll
  • kontakt laborite ja steriliseerijaga
    • testide tellimine, laborianalüüside hindamine

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus sarnastes tööülesannetes kas tootmises, meditsiinis või teaduses

  • eri- või kõrgem haridus meditsiini, loodusteaduste või inseneeria valdkonnas

  • koostöö- ja läbirääkimisoskused

  • analüüsi- ja vastutusvõime

  • väga hea eesti ja inglise keele oskus

  • huvitavat ja väljakutseterikast tööd - võimalust luua ja parendada protsesse

  • tööd rahvusvahelises meeskonnas

  • konkurentsivõimelist töötasu, tulemustasu ning toredaid ühisüritusi

  • kaasaegset töökeskkonda

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot 53073011;
CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#751966

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem