Stenogrammi- ja tõlkeosakonna tõlkija- toimetaja (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423251

Tööpakkumise number

423251

Töö kirjeldus

Tõlkija- toimetaja tööülesandeks on kirjalik tõlkimine eesti keelest vene ja inglise (prantsuse) keelde ja vastupidi.

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (inglise või prantsuse filoloog);
  • eesti, vene ja inglise (prantsuse) keele valdamine kõrgtasemel, vähemalt kaheaastane tõlketöö kogemus;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • täpsus, korrektsus ja kohusetunne;
  • hea suhtlemisoskus ja valmisolek meeskonnatööks;
  • kasuks tuleb tõlkeprogrammide tundmine või valmisolek õppida;
  • eelise annab suulise tõlke kogemus.

Pakume meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda, huvitavaid ja arendavaid tööülesandeid.

Lisainfo

Lisainfo: Ulvi Pärn, osakonna sejuhataja, tõlk 6316371
Töökohale kandideerimiseks palume esitada motiveeritud avaldus ja ametikäigukirjledus (cv) e-posti aadressil personal.konkurss[at]riigikogu.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. mai 2016
Kuulutus sisestati:
13. mai 2016

Riigikogu Kantselei on riigiasutus, mille põhiülesandeks on Riigikogule tema põhiseaduslike ülesannete täitmiseks vajalike tingimuste loomine.
Stenogrammi- ja tõlkeosakonna põhiülesanne on koostada Riigikogu isungite stenogramme, tõlkida Riigikogu tööga seotud materjale ning nõustada Riigikogu liikmeid, juhatust, komisjone, fraktsioone ja kantselei teenistujaid keeleküsimustes.