Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176641

Stendimüügi juht (müügivõrk on üle Eesti)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Stendimüügi tiimi uute inimeste pidev värbamine ja koolitus.
* Uute ja olemasolevate stendimüügi kohtade haldus ning pidev kontroll
* Messidel osalemise organiseerimine ning messide läbiviimine üle Eesti
* Müügistatistika kokku panek ja juhatusele aruandlus kord kuus

Ootused kandidaadile

* Sarnane töökogemus noorte inimeste juhtimisel ja värbamisel
* Vene keele oskus suhtlustasandil
* B-kategooria juhiload
* täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
* aktiivne ning tööd mittepelgav

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist palka + boonussüsteemi
* tööks vajalikke vahendeid
* korralikku müügi ja tehnika koolitust
* arenguvõimalust kiiresti kasvavas rahvusvahelises firmas
* meeldivat, sõbralikku ja teineteist toetavat abivalmis kollektiivi

Lisainfo

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Lisainfot telefonilt: 687 0722, 56 202116
ja kodulehelt www.valve.ee

Tööpakkumise number
#176641