Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69234

Statistiliste aruannete programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tollistatistilise aruandluse koostamiseks vajalike päringute koostamine selleks ettenähtud infotehnoloogiliste vahenditega;
  • statistiliste aruannete väljastamine tollisisestele klientidele ja ameti välistele klientidele;
  • osalemine tollistatistika aruannete uute vormide väljatöötamisel ja aruannete testimisel;
  • tollistatistiliste aruannete kvaliteedi auditi programmide koostamine, hooldamine ja uuendamine.

Ootused kandidaadile

  • SQL-päringute koostamise oskus;
  • IT-alane eriharidus või selle omandamine lõppjärgus;
  • ametikoha tegevusvaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • valmidust osaleda arendusprojektides ning kasutada uusi IT-lisi vahendeid;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja kahe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus tollivaldkonnas ning tollideklaratsiooni vormistamise loogika tundmine.

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vastutus- ning vaheldusrikast tööd;
  • täiendkoolitust;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada CV koos kaaskirjaga hiljemalt 8. juuniks 2006.

Tööpakkumise number
#69234