https://www.cvkeskus.ee/418160

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Statistikaameti statistik, ajutiselt äraoleva ametniku asendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418160

Tööpakkumise number

418160

Töö kirjeldus

    Ametikoha eesmärk: Andmeesitajatelt ja eraisikutelt andmete laekumise tagamine, kontrollimine ja üksikandmete parandamine vastavalt tööplaanile, kokkulepitud tingimustele ja kvaliteedile Statistiku tööülesanded:
  • teostada andmekogumist
  • laadida andmed (sisestamine)
  • kontrollida ja parandada üksikandmeid
  • imputeerida puuduvaid andmeid


Nõudmised kandidaadile


·         bakalaureuse kraad või sellega võrdsustatud haridustase või keskhariduse baasil omandatud kutse- või rakenduskõrgharidus·         kasuks tuleb kaheaastane töökogemus osakonna tööga seotud valdkonnas ja teenistuskoha tegevusvaldkonna hea tundmine·         eesti keele oskus C1 tasemel, inglise ja vene keele oskus B1 või sellele vastaval tasemel·         koostöövõime·         arvutikasutamisoskus (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, MS Internet Explorer, MS Outlook)


Ettevõte pakub

·         meeldivat töökeskkonda uues kontoris ·         parkimisvõimalust kesklinnas 
Palk: 600 eurot (bruto)Lisainfo


Ametnik võetakse teenistusse määratud ajaks ajutiselt äraoleva ametniku asendajana. Kandideerimiseks palume esitada CV ja motivatsioonikiri 26. aprilliks 2016 e-kirjaga aadressil cv[at]stat.ee . Lisainfo telefonil  625 9142, Heidi Pellmas


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Statistikaameti missioon on pakkuda usaldusväärset ja objektiivset infoteenust. Meie koostööpartnerid on Eesti statistikatarbijad ja andmeesitajad ning rahvusvahelised organisatsioonid. Teeme statistikat Eesti keskkonna, rahvastiku, sotsiaalvaldkonna ja majanduse olukorra ning trendide kohta. Peame oluliseks uuendusi ja arengut.Andmetöötluse ja registrite osakonna põhiülesanne on koguda ja täpsustada andmeid, valmistada ette lähteandmed, arendada andmekogumist ja andmetöötlust ning pidada ja arendada statistilisi registreid. Osakond teeb ja arendab majandusüksuste statistilise registri statistikat.