Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54483

Statistika ja andmeanalüüsi peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eksamite andmebaasidest päringute tegemine, eksamitega seotud andmete analüüs ja töötlus, eksamitööde kvalitatiivne analüüs (Iteman).

Ootused kandidaadile

  • matemaatikaalast kõrgharidust ja/või statistikaalast ettevalmistust;

  • statistilise andmetöötluse tundmist;

  • kogemust andmete analüüsimisel ja töötlemisel;

  • erialase (statistika, andmeanalüüs) inglise keele head oskust;

  • iseseisvust ja initsiatiivikust;

  • tahet meeskonnas töötada.

huvitavat ja pingelist tööd arenevas töökeskkonnas ja meeskonnas;

tööalast täiendkoolitust;

Eeeseteostusvõimalust.

Tööpakkumise number
#54483