Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199065

STANTS- ja KANTPINGI (CNC) OPERAATOR-SEADISTAJAID

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma Vana-Narva mnt 30/1 asuva tehase meeskonda kandideerima:

vähemalt 1-aastase Amada või Finnpower revolverstantspingil töötamise kogemusega
REVOLVERSTANTSPINGI (CNC) ja PAINUTUS (KANT)PINGI (CNC) OPERAATOR-SEADISTAJAID
Kandideerimisel on eeliseks igapäevaseks tööl käimiseks isikliku sõiduauto kasutamise võimalus, tõstukijuhi load ja vastav töökogemus ning eesti ja vene keeles suhtlemisoskus

Ootused kandidaadile

Tööülesanneteks:

  • Revolverstantspinkide AMADA Europe 2510, EM 2510 või kantpinkide Amada, Finnpower igapäevane iseseisev seadistamine (NÕUTAV VASTAV TÖÖKOGEMUS)
  • töö operaatorina
  • toote kvaliteedi kontroll
  • tootmisdokumentatsiooni korrektne täitmine
  • vajadusel teiste tööoperatsioonide tegemine

  • tööaega esmaspäevast reedeni kahes vahetuses: 7.00-15.30ja 15.30-00.00
oskustele vastavat palka, meil on neli kvalifikatsioonitaset
  • tööriietust ja väga häid olmetingimusi

Kandideerida saab ainult CV saatmisega!

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1. CV koos motivatsioonikirjaga saata läbi CV-keskuse või aadressile personal(ät)favor.ee

Kandidaatidega võetakse ühendust peale kuulutuse aegumist.

Tööpakkumise number
#199065