Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550176

Standardimisspetsialist (ajutiselt ära oleva töötaja asendamiseks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
- standardite ja standardilaadsete dokumentide koostamisprotsessi vastavuse tagamine kehtivatele protseduuridele, juhenditele ja õigusaktidele (eelkõige võimalike konfliktsete standardite ja standardikavandite tuvastamine ning menetlemine),
- ülevaate omamine standardimise jaoks olulistest olemasolevatest ja koostatavatest õigusaktidest.

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus või selle omandamine lõppetapis,
- väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus,
- võime lugeda ning mõista tehnilisi ja juriidilisi tekste (nt standardid, Riigi Teataja jne),
- hea arvuti kasutamise oskus (eelkõige www ja MS Office),
- täpsus, kohusetundlikkus, järjepidevus, hea rutiinitaluvus, iseseisva ja meeskonnatöö oskus.

Kasuks tuleb:
- Elementaarteadmised dokumendihaldusest,
- teadmised avaliku õiguse toimimisest.

Ettevõte pakub

- Võimalust enesetäienduseks ja koolitusteks,
- kaasaegseid töötingimusi,
- tervisekompensatsiooni ja kolme tasustatud tervisepäeva aastas,
- haigushüvitist teise ja kolmanda haiguspäeva eest,
- tööalast nõustamist ja juhendamist ning võimalust end arendada huvitavas valdkonnas ja heas meeskonnas,
- vajaduse korral võimaldame õppepuhkust kõrghariduse omandamise lõppetapis,
- stabiilset töötasu,
- sooritusest sõltuvat tulemustasu.

Muu informatsioon:
Asukoht: Tallinn, Akadeemia tee 21/6
Tööaeg: täistööaeg E-N 08.30-17.15; R 08.30-16.00
Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Avalduste esitamise lõpptähtaeg: 19.09.2018

Tegemist on tähtajalise töölepinguga ajutiselt ära oleva töötaja asendamiseks.

Palume saata CV koos palgasoovi ja lühikese motivatsioonikirjaga.

Tööpakkumise number
#550176

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. september 2018
Kuulutus sisestati:
21. august 2018

Eesti Standardikeskus asutati 01.04.2000 Eesti Kaubandus- Tööstukoja, Tööandjate ja Tööstuse Keskliidu ning Eesti Vabariigi esindajana Majandusministeeriumi poolt. Eesti Standardikeskus on Eesti standardimisorganisatsioon ning esindab Eestit rahvusvahelistes standardimisorganisatsioonides. Meie põhiülesandeks on standardimise korraldamine ning arendamine, standardite müük ning avalikkuse teavitamine standarditest.

Vaata rohkem