Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #458977

STANDARDIMISKOORDINAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • standardite koostamise organiseerimine ja standardimisalase tegevuse korraldamine;
  • oma ala ekspertidest ja tipptegijatest koosnevate tehniliste komiteede (TK-de) haldamine ja uute TK-de asutamise organiseerimine;
  • TK-de nõustamine ja nende tegevuse toetamine osalemisel Euroopa ja rahvusvahelises standarimises;
  • töö standardite andmebaasiga (oma projektide info sisestamine ja haldamine);
  • koolitus- ja infoüritustel teabe andmine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine lõppetapis;
  • hea inglise ja eesti keel, teiste keelte oskus soovitav;
  • hea arvuti kasutamise oskus (www, MS Office);
  • väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus;
  • täpsus, kohusetundlikkus, õppimisvõime, otsustus- ja vastutusvõime, analüüsivõime, iseseisva- ja meeskonnatöö oskus;
  • kasuks tuleb eelnev projektijuhtimise kogemus.

Ettevõte pakub

  • võimalust enesetäienduseks ja koolituseks;
  • rahvusvahelist suhtlust ja koostööd;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • võimalust areneda end huvitavas valdkonnas ja heas meeskonnas.

Asukoht: Tallinn, Akadeemia tee 21/6
Tööaeg: täistööaeg E-N 08:30-17:15; R 08:30-16:00
Tööle asumise aeg: võimalikult aegsasti
Lisainformatsioon: standardiosakonna juhataja Martin Merimaa, 605 5058
Avalduste esitamise lõpptähtaeg: 8.03.2017.

Tegemist on tähtajalise töölepinguga lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.
Palume saata CV koos palgasoovi ja lühikese motivatsioonikirjaga.

Tööpakkumise number
#458977