https://www.cvkeskus.ee/63944

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63944

Staabeldaja - sobiv füüsiline töö tudengile

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on puidutöötlemisfirma Tartu külje all Ülenurmes.

  • laudade ladumine virna
  • laudade ümberladumine


Ootused kandidaadile

  • valmidus füüsilist tööd teha
  • motiveeritus järjekindlaks tööks vähemalt 1 kuu jooksul


Ettevõte pakub

  • kiiret tööd ja teenimisvõimalust
  • transport Tartust
  • võimalust teha tööd osalise koormusega
  • töötasu 35 krooni tunnis


Tööpakkumise number
#63944
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Staabeldaja - sobiv füüsiline töö tudengile
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!