Värsked tööpakkumised

Sprinklersüsteemide hooldusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175898

Tööpakkumise number

175898

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
Regulaarsete hooldustoimingute teostamine objektidel, reageerimine väljakutsetele, tehniliste probleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

erilalane kõrgharidus,karsked eluviisid, kohusetundlikkus ja ausus, vähemalt 3 aastane töökogemussprinklersüsteemide ehituse ja/või hoolduse valdkonnas, B-kat juhiload.

Ettevõte pakub

Pakume:
• Häid töötingimusi ning töövahendeid
• Võimalust töötada arenevas ettevõttes ja anda oma panus
• Kindlat töökohta ja mitmekesist tööd
• Koolitusi ning arenemisvõimalust
• Tööauto

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
26. märts 2009
Brutopalk:
Alates 17000 kuni 23000 EEK kuus

1993. aastal asutatud AS PRISTIS on tuntud kui Baltikumi üks juhtivaid nõrkvoolu- ja turvalahenduste pakkujaid.
- Pristis on tööandjaks 250 inimesele
- Üle Baltikumi on üheaegselt töös üle 100 objekti maksumusega üle 3 miljoni Euro
- Meil on ISO 9001:2000 kvaliteedisertifikaat
- Teeme koostööd juhtivate rahvusvaheliste turva- ja järelvalvetehnikat tootvate ettevõtetega