Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177172

Sprinklersüsteemide hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
Regulaarsete hooldustoimingute teostamine objektidel, reageerimine väljakutsetele, tehniliste probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

erilalane kõrgharidus,karsked eluviisid, kohusetundlikkus ja ausus, vähemalt 3 aastane töökogemus sprinklersüsteemide ehituse ja/või hoolduse valdkonnas, B-kat juhiload.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Häid töötingimusi ning töövahendeid
  • Võimalust töötada arenevas ettevõttes ja anda oma panus
  • Kindlat töökohta ja mitmekesist tööd
  • Koolitusi ning arenemisvõimalust
  • Tööauto

Tööpakkumise number
#177172