Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #618600

Sportland Viimsi klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 800 - 1100 €/kuus
Kuulutus sisestati: 16. september 2019
Kuulutus aegub:13. oktoober 2019

Töö kirjeldus

Parimate brändide esindamine kire ja entusiasmiga.
Positiivse ostukogemuse loomine.

Ootused kandidaadile

Kui Sulle meeldib meeskonnatöö, oled ambitsioonikas ja avatud suhtleja ning õppimisvõimeline, siis ootame kandideerima.

Kuulumist ägedasse tiimi, kvaliteetaega spordiüritustel, motiveerivaid soodukaid nii toodetele kui ka sportimisvõimalustele ja vingeid karjäärivõimalusi!

Tööpakkumise number
#618600

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
16. september 2019

Sportland Eesti AS on Sportland International Group AS tütarettevõte. Sportland Eesti AS opereerib Sportland, Netosport, 100% Sports ja Timberland jaekette Eestis.

Vaata rohkem